SpelerPuntenAantal matchenGem obCaram bolesBeurtenNieuw gem.Nieuw gem.(25b)% stijgen dalenKortste matchLangste matchHoogste reeksLaatste invuldatum
Coudyzer Carlos359453821842.085216%1728092024-05-24
Vandenbroucke Johan258443191781.79452%1728112024-06-07
Vanneste Jean-Pierre259292211841.20303%1428102024-05-03
Nichelson Didier218865981713.50871%1726192024-05-24
Vanwijnsberghe Jean-Marie219181352120.6416-11%1732042024-04-26
Feyers Gerrit198181282010.6416-11%1834052024-04-26
Debels Patrick187281821711.0627-4%1734082024-05-12
De Gloire Vincent177462691481.8245-2%1827112024-05-24
Roose Rik167221251660.7519-14%1440062024-05-31
Desmet Wim128322002220.9023-28%1840122024-06-07