SpelerTot. PuntenAantal matchenGem 3bTot. CarambolesTot. BeurtenNieuw gem.Nieuw gem. (25b)% stijgen dalenKortste matchLangste matchHoogste reeksLaatste invuldatum
Van Den Broeke Guy4212161722250.761919%1031082019-09-19
Buysschaert Philip2811151412340.60150%1137042019-09-19
Delmulle Lode2711121142470.46120%1231042019-09-19
Vaneeckhout Hans26910731750.42100%1428042019-09-19
Vanneste Jean-Pierre2489581500.391011%108042019-09-18
Nichelson Didier229181271940.6516-11%148062019-09-18
Coudyzer Carlos2151255810.681742%1225092019-09-19
Nichelson Pascal187181021670.6115-17%2127062019-08-13
Vandenbroucke Johan18614721220.59157%1525042019-07-04
Degloire Vincent14513631420.4411-15%1745052019-09-18
Deblauwe Pauwel136621940.2260%1022022019-08-01
Vanwijnsberghe Jean-Marie1068271430.195-38%1445022019-09-18
Bruynooghe Antoon621116450.369-18%1728032019-09-18
Delbeke Lieven3188370.225-38%3737042019-04-29
Debels Patrick221213500.267-42%2327022019-09-18